AKTUALNOŚCI



Connection 2019

2019-08-27

Global DMC Partners, elitarne partnerstwo niezależnych firm -  DMC (Destination Management Company) i ekspertów ds. kreatywnych wydarzeń obsługujących ponad 500 najlepszych lokalizacji na całym świecie, kilka dni temu zakończyło 6 spotkanie firm działających w dziedzinie MICE.

Tegoroczna edycja odbyła się w Meksyku, w Cancun pod nazwą Connection 2019. Dzięki specjalnemu zaproszeniu Global DMC Partners mieliśmy okazję uczestniczyć w tym niezwykłym spotkaniu!

Po co 4Business Team brało w nim udział?
Dzięki temu ogólnoświatowemu spotkaniu mieliśmy możliwość rozwinąć swoje umiejętności w zakresie organizacji wyjazdów Incentive, dowiedzieliśmy się jakie są nadchodzące trendy na rynku MICE, nawiązaliśmy kontakty z rówieśnikami z branży i odkryliśmy nowe destynacje.

A to wszystko dla Was, aby podnieść poziom naszych usług i rozszerzyć ofertę wyjazdów o nowe kierunki, o których dowiecie się już wkrótce!

Bo człowiek uczy się całe życie!

Dziękujemy Global DMC Partners za zaproszenia, Tropical Incentives za zorganizowanie całego wydarzenia i Grand Fiesta Americana Coral Beach za cudowne przyjęcie uczestników w progach swojego hotelu.